Ik heb betaald voor mijn lot, maar wil mijn geld terug. Kan dat?

Het is mogelijk zelf uw betaling via de bank terug te boeken. Als u dat doet, loopt u het risico dat u niet meedoet aan de betreffende trekking en maakt u geen kans op prijzen.

Wel is belangrijk dat uw betalingsverplichting blijft bestaan, omdat u via een abonnement meespeelt. Wij zullen u dan ook verzoeken alsnog de inleg voor uw lot(en) te betalen. Als u niet betaalt zullen wij een eventueel gewonnen prijs niet uitreiken. In het uitzonderlijke geval dat betalingen twee keer op rij worden terugboekt, is de loterij gerechtigd eenzijdig uw deelname te beëindigen.

Zie voor meer informatie over dit onderwerp: artikel 6 van het deelnemersreglement.

Was dit het antwoord op uw vraag?

Antwoorden die anderen nuttig vonden

Hoe kan ik één of meer loten opzeggen?
Kan ik op een andere manier betalen dan via automatische incasso?
Ik heb mijn deelname stopgezet, maar er wordt nog inleg afgeschreven
Wanneer wordt de inleg afgeschreven?
Informatie over de extra trekkingen